Prieš pradedant registruotis patariame įdėmiai perskaityti šiuos patarimus.

 

Ko reikės registruojantis į VI Tarptautinį Jaschos Heifetzo konkurso atrankinį turą?

Jums reikės užsiregistruoti ArtistDB atlikėjų duomenų bazėje. Būtina naudoti savo el-paštą kaip vartotojo vardą bei prisiminti slaptažodį. Registraciją baigsite paspausdami patvirtinimo nuorodą, kurią gausite į savo e-paštą. Jei laiško negavote būtinai patikrinkite BRUKALO / SPAM aplanką, nes automatiniai  laiškai dažnai nueina ten. 

Svarbu: vienas e-pašto adresas = vienas registruotas vartotojas; naudojantis vienu e-paštu užregistruoti daugiau nei vieną vartotoją nepavyks.

 

Įkelti nuorodą į vaizdo įrašą iš svetainės YOUTUBE su video įrašu, kuriame kandidatas atlieka:

1. W. A. Mozart. I dalis su kadencija iš vieno koncerto smuikui pasirinktinai
(Dėl pandemijos situacijos, atrankos turo kūrinys gali būti įrašomas be akompanimento. Tinkami solo video)

    • Nr. 1 B-dur KV 207, 
    • Nr. 2 D-dur KV 211, 
    • Nr. 3 G-dur KV 216, 
    • Nr. 4 D-dur KV 218, 
    • Nr. 5 A-dur KV 219.

2. N. Paganini. Vienas pasirinktas kapričas iš op. 1

  1. Nuorodoje esantis Jūsų atlikimas bus vertinamas atrankinio turo metu, nuorodos į įrašą be jūsų sutikimo konkurso organizatoriai niekur neskelbs. Nuorodą į vaizdo įrašą turite įkelti ne vėliau kaip 2020 m. gruodžio 10 d. Draudžiama vaizdo įraše kūrinius redaguoti ir montuoti, tačiau atskiri kūriniai gali būti įrašyti skirtingu laiku ir skirtingose vietose.
  2. Turėti savo kompiuteryje kokybišką portretinę nuotrauką konkurso bukletui .jpg .jpeg ar .png formatu. Jei nuotraukos failas bus mažesnis nei 1000 x 1000 px arba jei ji bus virš 5 MB dydžio, jos įkelti nepavyks. Buklete nuotraukos bus nespalvotos, todėl nesvarbu kokią nuotrauką pateiksite – spalvotą ar ne. 
  3. Turėti savo TRUMPĄ kūrybinę biografiją iki 150 žodžių (900 simbolių). Registracijos metu biografiją galėsite surašyti tekstiniame lange arba nurodyti nuorodą į Jūsų biografiją internete. Jei biografiją turite tekstiniame faile, jis turi būti .doc*, .rtf, .odt arba .txt formate ir ne didesnis kaip 1MB. Jeigu biografija viršys 150 žodžių (900 simbolių), konkurso redaktorius privalės biografiją trumpinti savo nuožiūra, todėl maloniai prašome patiems nuspręsti, kuri informacija yra svarbiausia ir pateiki biografiją tokią, kokią norėtumėte matyti konkurso buklete.
  4. Apgalvoti savo programą bei žinoti savo atliekamų kūrinių trukmę. 
  5. Turėti savo kompiuteryje skenuotą savo asmens dokumento kopiją, kuriame matytųsi Jūsų gimimo data bei vardas (-i) ir pavardė (-ės). Failas turi būti  .pdf, .jpg, .jpeg arba .png formate. ir ne didesnis kaip 2MB
  6. Informacija ir konsultacijos apie registraciją ir mokėjimus: Eugenijus Butvydas, tel.:, WhatsUp, Wiber +370 685 66018, Skype: menuturas, e-paštas: info@ipmc.lt​

Maloniai prašome Jūsų neatidėlioti registracijos į konkursą paskutinėms dienoms!

Anksčiau pradėjusiems registracijos procesą, galėsime užtikrinti tinkamą pagalbą ir konsultacijas!

Iki pat paskutinės registracijos dienos Jūs turėsite galimybę koreguoti savo pateiktus duomenis!

 

 


Pagrindiniai Rėmėjai


Organizatoriai



Kalba