Yoshie Okura

(1995)

Japonija

Hanoverio aukštoji muzikos, teatro ir medijų mokykla

Mayu Ozeki

(2000)

Japonija

Vienos miesto muzikos ir meno privatus universitetas

Ugnė Katinskaitė

(2003)

Lietuva

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

Pauline van der Rest

(2004)

Belgija

Aukštasis muzikos ir pedagogikos institutas (IMEP - Institut Supérieur de Musique et de Pédagogie), Namūras, Belgija

Kristina Georgieva

(2001)

Bulgarija

Vaterlo (Waterloo) „Musica Mundi“ mokykla

Saulė Buikaitė

(2002)

Lietuva

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

Leonard Toschev

(2005)

Vokietija

Folkvango menų universitetas, Esenas, Vokietija

Daniil Bulayev

(2004)

Latvija

Emīls Dārziņš muzikos mokykla (konservatorija), Ryga

Seonhye Song

(1994)

Vokietija

Hamburgo aukštoji muzikos ir teatro mokykla

Roman Kholmatov

(1994)

Ukraina

Madrido aukštoji karalienės Sofijos muzikos mokykla

Qingzhu Weng

(2001)

Kinija

Hanoverio aukštoji muzikos, teatro ir medijų mokykla

Amia Janicki

(1997)

Šveicarija

Vienos miesto muzikos ir meno privatus universitetas

Lisa-Maria Sekine

(1996)

Austrija

Vienos muzikos ir teatro universitetas

Jingzhi Zhang

(2001)

Kinija

Lorenz Karls

(2001)

Švedija

Zalcburgo Mozarteum universitetas

Mimi Jung

(1994)

Jungtinės Amerikos Valstijos

Mastrichto (Maastricht) konservatorija

Miri Kim

(1994)

Pietų Korėja

Hanoverio aukštoji muzikos, teatro ir medijų mokykla

Giuseppe Gibboni

(2001)

Italija

Zalcburgo Mozarteum universitetas

Haruna Shinoyama

(1994)

Austrija

Zalcburgo Mozarteum universitetas

Anna Lee

(1995)

Jungtinės Amerikos Valstijos

Kamilia Boris

(1999)

Lietuva

Marija Pranskutė

(1995)

Lietuva

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius

Pijus Česaitis

(2004)

Lietuva

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

Margarita Pavlova

(1995)

Rusija

Lozanos konservatorija (HEMU – Haute Ecole de Musique de Lausanne)

Jevgēnijs Čepoveckis

(1995)

Latvija

Graco scenos menų universitetas

Arina Zelenina

(1997)

Rusija

Maskvos valstybinė P. Čaikovskio konservatorija

Manon Galy

(1996)

Prancūzija

Nacionalinė Paryžiaus aukštoji muzikos ir šokio konservatorija

Oukalin Yin

(1995)

Kinija

Jackie Tso

(1997)

Jungtinės Amerikos Valstijos

Džiuljardo mokykla, Niujorkas

Elvin Hoxha Ganiyev

(1997)

Azerbaidžanas – Turkija

Hanoverio aukštoji muzikos, teatro ir medijų mokykla

Yoko Ishikura

(1997)

Japonija

Nacionalinė Paryžiaus aukštoji muzikos ir šokio konservatorija

Eva Rabchevska

(1996)

Ukraina

Madrido aukštoji karalienės Sofijos muzikos mokykla

Tsukushi Sasaki

(2000)

Japonija

Tokijo menų universitetas

Ririko Noborisaka

(1995)

Japonija

Lozanos konservatorija (HEMU – Haute Ecole de Musique de Lausanne)

Sofiya Vnukova

(1996)

Rusija

Maskvos valstybinė P. Čaikovskio konservatorija

Jason Moon

(1999)

Jungtinės Amerikos Valstijos

Džiuljardo mokykla, Niujorkas

Javier Comesaña

(1999)

Ispanija

Madrido aukštoji karalienės Sofijos muzikos mokykla

Julian Walder

(2000)

Austrija

Drezdeno Karlo Marijos Veberio aukštoji muzikos mokykla

Enrique Rodrigues

(2002)

Kanada


Pagrindiniai Rėmėjai


Organizatoriai



Kalba