Qingzhu Weng

Qingzhu Weng (2001)

| Kinija

Hanoverio aukštoji muzikos, teatro ir medijų mokykla

Profesorius | Krzysztof Wegrzyn

I TURAS

  • Johann Sebastian Bach | Sonata smuikui solo Nr. 3 · C-dur · BWV 1005
    • III. Largo
    • IV. Allegro assai
  • Niccolò Paganini | Kapričas smuikui solo Nr. 10 · g-moll · op. 1
  • Giedrius Kuprevičius | „Stygos ir pirštai“

  • Pasirodymo laikas: : 18:00 - 18:16

    II TURAS

  • Camille Saint-Saëns | Introduction et Rondo capriccioso · op. 28
  • Wolfgang Amadeus Mozart | Koncertas smuikui ir orkestrui Nr. 4 · D-dur · KV 218
    • I. Allegro su Jaschos Heifetzo kadencija
  • George Gershwin – Jascha Heifetz | „Trys preliudai“
    • 1. Allegro ben ritmato e deciso
    • 2. Andante con moto e poco rubato
    • 3. Allegro ben ritmato e deciso
  • III TURAS

  • Piotr Čaikovskij | Koncertas smuikui ir orkestrui · D-dur · op. 35
    • I. Allegro moderato
    • II. Canzonetta: Andante
    • III. Finale: Allegro vivacissimo
  • I TURAS

    Yoshie Okura : 14:00 - 14:22
    Mayu Ozeki : 14:22 - 14:40
    Ugnė Katinskaitė : 14:40 - 14:57
    Pauline van der Rest : 14:57 - 15:15
    Kristina Georgieva : 15:15 - 15:30
    Saulė Buikaitė : 15:30 - 15:47
    Leonard Toschev : 15:47 - 16:05
    Daniil Bulayev : 16:05 - 16:24
    Seonhye Song : 16:24 - 16:42
    Roman Kholmatov : 16:42 - 17:00
    Qingzhu Weng : 18:00 - 18:16
    Amia Janicki : 18:16 - 18:32
    Lisa-Maria Sekine : 18:32 - 18:47
    Jingzhi Zhang : 18:47 - 19:05
    Lorenz Karls : 19:05 - 19:18
    Mimi Jung : 19:18 - 19:42
    Miri Kim : 19:42 - 19:58
    Giuseppe Gibboni : 19:58 - 20:15
    Haruna Shinoyama Sau 19 13:00 - 13:17
    Anna Lee Sau 19 13:17 - 13:37
    Kamilia Boris Sau 19 13:37 - 13:50
    Marija Pranskutė Sau 19 13:50 - 14:00
    Pijus Česaitis Sau 19 14:00 - 14:15
    Margarita Pavlova Sau 19 14:15 - 14:30
    Jevgēnijs Čepoveckis Sau 19 14:30 - 14:45
    Arina Zelenina Sau 19 14:45 - 15:00
    Manon Galy Sau 19 15:00 - 15:20
    Oukalin Yin Sau 19 15:20 - 15:35
    Jackie Tso Sau 19 16:30 - 16:48
    Elvin Hoxha Ganiyev Sau 19 16:48 - 17:05
    Yoko Ishikura Sau 19 17:05 - 17:25
    Eva Rabchevska Sau 19 17:25 - 17:42
    Tsukushi Sasaki Sau 19 17:42 - 18:00
    Ririko Noborisaka Sau 19 18:00 - 18:15
    Sofiya Vnukova Sau 19 18:15 - 18:32
    Jason Moon Sau 19 18:32 - 18:50
    Javier Comesaña Sau 19 18:50 - 19:05
    Julian Walder Sau 19 19:05 - 19:20
    Enrique Rodrigues Sau 19 19:20 - 19:35

    Pagrindiniai Rėmėjai


    Organizatoriai



    Kalba